Author: m***h
Date:
Review: cute, very sturdy and holds a lot, if you’re thinking of purchasing this, get it. pls like i need points😞💯
Color: Pink
Price: £2.49
Original Price: £6.78
| Material | Plastic |
| Closure Type | No-closure |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Festivals | New Year |
| Color | Clear |
| Batteries Included | No |
| Height | 2.8 in |
| Length | 7.1 in |
| Width | 3.8 in |
| SKU | sB210616498197444 |
Brand Name: SHEIN
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/Kenia-sc-01456536.html
Quality: 8110500 people said the quality is very good!
Author: m***h
Date:
Review: cute, very sturdy and holds a lot, if you’re thinking of purchasing this, get it. pls like i need points😞💯
Color: Pink
Author: i***7
Date:
Review: LOVE IT!! Super good quality and for the price it’s perfect!!! I used it to put my makeup brushes that are also from SHEIN!! and Im so happy! pls like! 🥰😌
Color: Clear
Author: i***2
Date:
Review: Very nice and sturdy
Color: Pink
Author: i***e
Date:
Review: so cute! fits a lot- please like <3
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.